Aktualności

Konferencja "Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie" - 19.04.2018

 
 
Picture of Janusz Warszewski
Konferencja "Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie" - 19.04.2018
by Janusz Warszewski - Tuesday, 27 March 2018, 10:32 AM
 

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej współorganizuje w dniu 19 kwietnia 2018 r., w Auli Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. KEN przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36 w Białej Podlaskiej, lokalną konferencję z cyklu Biblioteka Pedagogiczna Nauczycielom, skierowaną do środowiska oświatowego Białej Podlaskiej i regionu pt. Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie.
Głównym organizatorem konferencji jest Państwowy Instytut Badawczy NASK, nadzorowany przez Ministerstwo Cyfryzacji. Konferencja odbędzie się w ramach programu Polskie Centrum Safer Internet finansowanego przez Komisję Europejską. Jej celem jest promowanie bezpieczeństwa w Internecie oraz podnoszeniu kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży. Tematyka konferencji związana jest ściśle z realizacją jednego z podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018: Bezpieczeństwo w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych.
W imieniu organizatorów konferencji serdecznie zapraszamy dyrektorów szkół i placówek oświatowych, nauczycieli, psychologów, pedagogów, opiekunów, specjalistów pracujących  z dziećmi oraz rodziców do udziału w konferencji.